Prečo sa rozhodnúť pre spoluprácu s nami?

  • Kvalita spracovania - uvedomujeme si, že vizuálna stránka on-line prezentácie je kľúčom pre získanie pozornosti potenciálnych zákazníkov a preto je našou prioritou vysoká kvalita fotografií a samotného spracovania, tak aby sme dosiahli predovšetkým Vašu spokojnosť. Virtuálnu prehliadku Vám vieme spracovať aj v HDR kvalite bez navýšenia ceny.

  • Kvalitné technické vybavenie - všetky virtuálne prehliadky pre Vás vyrábame v modernom softvéri a na kvalitnej fototechnike.

  • Profesionálny prístup k potrebám zákazníka - skonzultujeme váš návrh s vysvetlením a odporučením možných riešení a postupov umožňujúcich získať, čo najkvalitnejšiu virtuálnu prehliadku.

  • Ovládacie menu - virtuálna prehliadka má v sebe zabudované jednoduché a intuitívne ovládanie, ktoré Vás pohodlne prevedie celým projektom bez ďalších rušivých prvkov.

  • Starostlivosť o zákazníka - našich zákazníkov si vážime, preto naša práca nekončí odovzdaním projektu, ale sme tu naďalej kedykoľvek pre Vás. Našou ústrednou snahou je posilňovať vlastnú značku poskytovaním služieb, ktoré zákazníka nadchnú a hlavne prekročia jeho očakávania.

  • Marketing - virtuálna prehliadka bude po Vašom súhlase zverejnená aj na našej webovej stránke a našom facebook profile, čím získate priestor na oslovenie nových zákazníkov, ktorí Vás ešte nepoznajú. Tým, že zvyšujete dostupnosť k zákazníkom vyvolávate lojalitu súčasných zákazníkov, čo je dostatočne silný argument pre potenciálnych zákazníkov. Virtuálnou prehliadkou dokážete vyvolať vo Vašich zákazníkoch príjemné emócie, ktoré vedia ovplyvniť ich nákupné správanie a motiváciu k nákupu.

  • Kompatibilita - nami vytvorené virtuálne prehliadky sú zobrazované na akomkoľvek type zariadenia od mobilov s operačným systémom Android, cez Iphony, Apple, až po tablety asamozrejme na PC.

  • Bezplatný hosting - v prípade, že máte obmedzený hosting Vášho webu, Váš projekt je možné bezplatne uložiť na našej webovej stránke. Spolupracujeme s popredným poskytovateľom hostingu a tak je Váš projekt kedykoľvek Vaším zákazníkom k dispozícií.

  • Každý z nás je výnimočný a taký je aj každý náš projekt.

Oslovte nás, spoznajte naše služby. Zaručene budete spokojní. Ak potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.

Partneri

The Grand Vígľaš
Banský dom
Dab
Hotel Golfer
Airport Sliač
Kafehaus
Chuťovka
Mskc