S firmou Provirtual som bol veľmi spokojný. Na náš dopyt reagovala okamžite a cenová ponuka, ktorú nám vypracovala bola najlepšia. V dohodnutý termín sa začalo s fotením, kde mal fotograf veľmi dobre postrehy a nápady. Vypracovanie samotnej prehliadky trvalo týždeň, tak ako bolo dohodnuté vopred. Prehliadka po drobných úpravách spĺňala všetky naše požiadavky a bola okamžite použiteľná na našu prezentáciu. Ďakujem tímu Provirtual za profesionálne odvedenú robotu.
Miroslav Páleník, konateľ ZEPA, www.zepa.sk
Ďakujeme veľmi pekne za profesionálny prístup, promptnosť a vynikajúcu virtuálnu prehliadku podľa našich predstáv. Konečne sa naši hostia môžu poprechádzať po našich priestoroch aj na diaľku a vytvoriť si tak lepšiu predstavu či už pri organizovaní firemných akcií, svadieb, alebo len tak pre ich vlastnú predstavu. Po finálnom výsledku sme sa naozaj presvedčili, že virtuálna prehliadka je správna voľba. Spolupráca s pánom Vörösom bola na vysokej úrovni, veľmi rýchlo sme sa dohodli a samotná realizácia bola bezproblémová. Ďakujeme.
Ing. Zuzana Bieliková, Executive director, Hotel Golfer***, www.golfer.sk
Je super, ako nám dnes technické vymoženosti ukážu na veci iný pohľad. Mali sme aj my ako útulok OZ strážni anjeli tú možnosť spolupracovať s p. Vörösom a firmou ProVirtual, aby sme vám vďaka nemu mohli ukázať nielen ako lepšie potrafíte z hlavnej cesty k nám, ale aj čo vás asi čaká, na čo sa môžete pripraviť, resp. tešiť. Máte možnosť vidieť hneď podmienky, v akých psíkovia žijú. Veľakrát sa stretáváme s otázkami, ako to tam máte, aké podmienky psíky majú. Vďaka firme ProVirtual sa prejdete útulkom. Spolupráca s p. Vörösom bola profesionálna.
Lívia Fričová, OZ Strážni anjeli, www.utulokziar.sk
Po oslovení našej spoločnosti, či máme záujem o virtuálnu prehliadku nášho letiska pánom Vörösom sme sa dali do práce a vznikla naozaj perfektná virtuálna prehliadka letiska, kde sa cestujúci odlietajúci z letiska môžu detailne zoznámiť s priestormi, do ktorých budú vstupovať. Spolupráca bola naozaj perfektná aj na problémy, ktoré vznikli z našej strany pri snímaní priestorov, pán Vörös vyriešil naozaj bez akýchkoľvek pripomienok diplomaticky a nakoniec vznikla perfektná virtuálna prezentácia letiska. Ďakujem za spoluprácu a odporúčam využiť jeho služby, ktoré sú na vysokej úrovni.
— Ing. Gabriela Belányiová, Letisko Sliač, a.s., Marketing a obchod, www.airportsliac.sk
Virtuálna prehliadka splnila naše očakávania a požiadavky technického, ako aj umeleckého úseku divadla Andreja Bagara v Nitre. Oceňujeme nielen vizuálne a technicky dôkladné spracovanie prehliadky, ale aj aktívny a veľmi flexibilný prístup ProVirtual pána Vörösa. Veľmi rýchlo dokázal reagovať na naše podnety a pripomienky a zároveň ich usmerniť tak, aby zohľadňovali aj súčasné formy propagácie spoločností na trhu v rámci on-line prostredia. Finálny výsledok vnímame ako pridanú hodnotu pre všetkých návštevníkov oficiálnej stránky DAB, www.dab.sk, pretože zatraktívnil a lepšie priblížil divákom DAB jednotlivé divadelné priestory. Ďakujeme za spoluprácu a želáme spoločnosti ProVirtual veľa ďalších, rovnako spokojných klientov.
— Ján Greššo, riaditeľ DAB v Nitre, www.dab.sk
S vykonanou prácou sme nad mieru spokojní. V prezentácii je vidno Kreativitu, nápaditosť, zručnosť... Veríme že Vami vytvorená reklama posunie našu firmu vpred a zároveň osloví aj nových návštevníkov. Ceníme si Vašu lojálnosť, promptnosť a tiež sebarealizáciu. Chceli by sme Vám poďakovať predovšetkým za Vašu prácu s ktorou sme nadmieru spokojní. 
Chceme sa Vám poďakovať a prajeme veľa úspechov pri ďalšej práci.
Eva Banayová, HABAKUKY- Dobšinského rozprávkový svet, www.habakuky.eu
Som maximálne spokojná s profesionálnym prístupom p. Vörösa, rýchlosťou a kvalitou vyhotovenia vizualizácie našej školy za veľmi výhodnej cenovej ponuky. Odporúčam firmu ProVirtual každému, určite bude spokojný.
Mgr. Dana Halajová, riaditeľka ZŠ Na Hôrke 30, Nitra, www.zsnahorke.edupage.org

Partneri

The Grand Vígľaš
Banský dom
Dab
Hotel Golfer
Airport Sliač
Kafehaus
Chuťovka
Mskc
Hippokrates
Sedita
Jánošíkov dvor
Sky Bar
CMO